Friday, January 17, 2014

Üldse mitte erilised oksarägastikud Peaks ikka päris rumal olema, et mitte ära arvata nende piltide lokatsiooni.. või ei? 
Võtsin tänasel päikeselisel päeval ette jalutuskäigu Viljandi Lossimägedesse. Vahetult enne kodust lahkumist mõtlesin: "Mis oleks... kui võtaks fotoka ka kaasa?" Pole ju ammu pildistanud.. see tähendab pilte püüdnud. Tühja kah, võtsin siis fotoka kaasa. See, et ta mul kaasas on, ei tähenda, et ma peaksin ilmtingimata pildistama hakkama.. Lossimägedesse jõudnud, võtsin ta siiski kotist välja. Ma ei ütleks, et need pildid on mingid tohutult maailmamurdvad leiutised - ma mõtlen, et siluettides oksarägastikke on ennegi pildistatud (k.a. mina ise), kuid üle pika aja meenus mulle vana hea fotohasart. Ma ei hakanud mingit tohutut jahti pidama. Võtsin lihtsalt oma teleobjektiivi, lukustasin selle kaamera ette, sättisin fookust ja lootsin, et ehk paistab pärast arvutistki midagi head... Midagi nagu oli.. ja selle ma ka siia panin.
Muide, kui ma sinna mäe otsa olin jõudnud, haaras mind esimese asjana pilt kolmest uisutajast.. veidikese aja pärast nägin mõndasid veel... Nii naljakas, nad tõesti... uisutasid (!!) järve peal.. Alles see oli, kui ma sealsamas järve ääres vees ujuvaid parte imetlesin.. ja nüüd ühtäkki on jääkate juba nii tugev, et selle peal saab liugu lasta.. Mina vist ei julgeks.. aga tahaks küll..

No comments:

Post a Comment

Kes otsib see leiab

"Life is like photography, you develop from the negatives"
-FreddyAmazin

Siin toimuva huvilised